Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
piątek 19 lipca 2024

Rekrutacja do jednej z najstarszych niepublicznych Uczelni w Polsce trwa! Czy jesteś gotowy na przygodę swojego życia?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak może wyglądać Twoja przyszłość? Czy masz wizję kierunku, w którym chciałbyś podążać? Czy wiesz, jakie studia wybrać, aby zapewnić sobie stabilną i satysfakcjonującą karierę? Jeśli tak, to świetnie! 

Jeżeli nie, to nie martw się – Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University jest tu, aby Ci pomóc!

Jako Wyższa Szkoła Biznesu — National Louis University w Nowym Sączu od ponad 30 lat tworzymy historie sukcesu, wspierając studentów w realizacji ich marzeń. Z nami, rozwiniesz nie tylko wiedzę, ale także umiejętności, które pozwolą Ci odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy.

Jesteś ciekawy, co oferuje Ci nasza uczelnia?

Bogata oferta edukacyjna i nowe kierunki dla rozwijającego się świata

Dążymy do tego, by nasza oferta stale odzwierciedlała potrzeby rynku pracy i zmieniające się wymagania społeczne. W związku z tym ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe, atrakcyjne kierunki studiów, które odpowiedzą na wyzwania przyszłości. W ofercie studiów zasadniczych wyróżniamy cztery kierunki: 

 1. Zarządzanie – zapewnia kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania organizacjami, umiejętności przywództwa i efektywnej pracy zespołowej.
 2. Psychologia – przybliża tajniki ludzkiego umysłu, uczy analizy zachowań i stosowania psychologicznych narzędzi w różnych kontekstach.
 3. Informatyka – pozwala na zgłębienie tajemnic technologii, programowania i rozwiązywania problemów informatycznych.
 4. Prawo – wprowadza w skomplikowany świat prawa, rozwija umiejętności interpretacji aktów prawnych i rozwiązywania konfliktów.

Łącznie ponad 30 wszystkich specjalności oraz 60 kierunków studiów podyplomowych.

Otwarta w tym roku Szkoła Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej WSB-NLU cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a miejsca na rok akademicki 2023/2024 zostały już praktycznie w całości zajęte przez chętnych.

Kolejnym ciekawym projektem jest Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej, której program koncentruje się na połączeniu wiedzy z dziedziny prawa, biznesu i kultury Chin. Dzięki temu programowi uczestnicy zdobywają wiedzę na temat chińskiego systemu prawnego, sposobów prowadzenia biznesu w Chinach oraz kultury i historii tego kraju.

Doradztwo Sukcesyjnie — odpowiedź na nowo powstały zawód

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz rosnącej świadomości w dziedzinie sukcesji, WSB-NLU uruchomiło nowy kierunek studiów podyplomowych, jakim jest Doradztwo Sukcesyjne. Studia te skierowane do absolwentów takich kierunków, jak prawo, psychologia, zarządzanie i ekonomia. Kierunek ten jest także odpowiednim wyborem dla osób zajmujących się lub posiadających rodzinne przedsiębiorstwa, a które posiadają tytuł licencjata lub magistra. Studia te pozwalają na pogłębienie wiedzy z zakresu prawa finansowego, umożliwiają poszerzenie swoich kompetencji, pozwalające na wykonywanie zawodu doradcy finansowego i prawnego. Istotną korzyścią kierunku jest możliwość uzyskania certyfikacji Krajowej Izby Doradców Sukcesyjnych (KIDS).

Ciekawostka dla kandydatów chcących rozpocząć studia jednolite magisterskie na kierunku prawo !

Ogromną szansą dla nowych zainteresowanych na kierunku prawo, jest stworzony konkurs „Złoty indeks Rektora WSB – NLU”, w którym głównym tematem będzie esej na temat „Prawo, a sztuczna inteligencja – szanse i zagrożenia”. Brane pod uwagę są również osiągnięcia ucznia oraz średnia ocen na świadectwie maturalnym.

Ciekawie? Zdecydowanie!

Co wyróżnia WSB-NLU ?

W roku akademickim 2022/2023 znaleźliśmy się w gronie najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych studiów niestacjonarnych wg rankingu MEiN. Po dokonaniu oceny w Programie Akredytacyjnym Fundacji pn. „Studia z Przyszłością”, kierunki „informatyka” (studia I stopnia) oraz „zarządzanie” (studia I oraz II stopnia uzyskały Certyfikat  Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” 2023). Podczas uroczystości z okazji 15-lecia platformy IBUK Libra zostaliśmy wyróżnieni, zajmując pierwsze miejsce za największy przyrost zasobów IBUK Libra Wydawnictwa PWN. Jako uczelnia posiadamy Certyfikat ISO 9001 z dnia 23.03.2022 r. nadany przez ECJIP – Europejskiego Centrum Jakości i Promocji.

Nasze podejście do edukacji opiera się na praktycznym podejściu-studium przypadku, warsztatach oraz nauczaniu poprzez projekt. Posiadamy również system stypendialny, który ułatwia naukę naszym studentom. To wszystko pozwala, by nasi studenci efektywnie łączyli wiedzę teoretyczną z praktyką, co jest szczególnie cenione przez pracodawców.

Podczas studiów na WSB-NLU uczestniczysz także w wielu innowacyjnych wydarzeniach, takich jak Potęga Informatyki czy bieg charytatywny Run4aSmile, które pozwalają na poszerzenie swojej wiedzy, zdobycie nowych umiejętności oraz nawiązanie cennych kontaktów.

Co więcej, nasi absolwenci są w TOP 3 najlepiej zarabiających psychologów wg. Ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych.

Aktualny monitoring dot. zatrudnienia wskazuje, iż znajdujemy się na miejscu drugim w rankingu Względnego Wskaźnika Zarobków, biorąc pod uwagę jednolite-magisterskie studia niestacjonarne na kierunku Psychologia.

Pamiętaj, edukacja to inwestycja, która zawsze się opłaca. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Nasi konsultanci są dostępni: pod adresem e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl, numerem telefonu: + 48 18 44 99 100 oraz na naszej stronie internetowej: https://www.wsb-nlu.edu.pl/. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Nie czekaj, zacznij swoją podróż z Wyższą Szkołą Biznesu – National Louis University już dziś! Skorzystaj z szansy na lepszą przyszłość. Przekonaj się, że nauka może być fascynująca i owocna. Czekamy właśnie na Ciebie!

 Fot. Adrian Maraś

Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Dodaj komentarzKorzenna Wydarzenia


Korzenna.info - Regionalny Portal Informacyjny - aktualności i wydarzenia z regionu Korzenna

Reklama2

Korzenna Pogoda

Korzenna HotNews

Katalog firm

Biuro Rachunkowe Pro Calculo w Grybowie


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

Serwis Komputerowy TOOLBOX24.pl


Toolbox24

tel. 570 787 727

Strona internetowa: www.toolbox24.pl

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

Ogłoszenia

Praca dla kelnerki

Karczma w Bukowinie Tatrzańskiej przyjmie do pracy kelnerkę, praca stała, zmiany tygodniowe lub inne. Możliwość zamieszkania. Tel 604544247 po 16.00 lub mailowo: gosiakrzysik@wp.pl


Partnerzy i reklamodawcy: