Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
wtorek 27 lutego 2024

Zostań Mistrzem Powiatu Nowosądeckiego w piłce nożnej (ZAPISY)

ŁF Sport Events oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu zapraszają wszystkich chętnych, na zapisy do Sufigs Ligi Orlika o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego pod patronatem starosty Marka Pławiaka.

Jest to Liga piłkarska, w ramach której wyłoniony zostanie Mistrz Powiatu Nowosądeckiego. Najlepsi natomiast będą mieli możliwość awansu do kolejnego etapu turnieju ogólnopolskiego jakim jest Orlik Polska. Wydarzenie jest niezwykle prestiżowe, a nagrody jakie są w puli to aż 20.000 zł. Dzięki współpracy ze sponsorami i wpisowemu od uczestników turnieju, uczestnicy mogą chwalić się tak wielką sumą nagród. W lidze każda drużyna otrzymuje nagrody, nawet ta najsłabsza, zwycięzcy Ligi mogą liczyć na nagrodę główną rzędu 3600 zł.

System rozgrywek jest niezwykle rozbudowany. Zapisując się do wydarzenia gracie w:

Sufigs Ligi Orlika – Czyli rozgrywki o charakterze ligowym. W pierwszym etapie gramy w grupach każdy z każdym. Następnie drużyny wychodzą z poszczególnych grup do play off i tam toczą walkę w dwumeczu aż do finału

Puchar Ligi „ŁF Sport Events” to kolejna atrakcja. Jak każda profesjonalna liga sportowa ma swój Puchar Ligi, tak i u nas będzie. Zagrają w nim wszystkie drużyny które wpisały się do Sufigs Ligi. Po fazie grupowej zaczniemy walkę w Pucharze. Drużyny zostaną rozlosowane w pary, by grać systemem play off aż do finału. W zależności ile będzie drużyn tyle będzie rund grania.

Superpuchar – to jeden mecz ale niezwykle prestiżowy. W tym meczu mogą zagrać tylko zwycięzcy Sufigs Ligi i Pucharu Ligi.

Puchar Fair Play – to zacne trofeum może wygrać każdy, pod warunkiem że drużyna będzie najbardziej wyrafinowaną. W tym zestawieniu wygra drużyna która będzie miała na swym koncie najmniej czerwonych i żółtych kartek czyli taka która najmniej fauluje. Zatem opłaci się grać czysto w naszych rozgrywkach, ponieważ za to czeka nagroda. Do statystyki pucharu Fair play brane też będą walkowery i przekładanie meczów. Ta drużyna która najmniej przysparza problemów organizacyjnych również może zgarnąć tą nagrodę.

Statystyki indywidualne to kolejna szansa na zdobycie super nagród.

Miejsce rozgrywek to Orliki w Podegrodziu i Brzeznej (Gmina Podegrodzie). Start 5 kwietnia 2016 br. Zapisy do 31.03.2016

Twarzą Sufigs Ligi jest Dawid Krzyżowski – Mistrz Polski Red Bull oraz ćwierćfinalista Mistrzostw Świata w Freestyle football.
Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Zapisy oraz więcej informacji na stronie internetowej www.lfsportevents.pl

Kontakt:
500-758-968
e-mail: biuro@lfsportevents.pl

Patronat medialny nad imprezą sprawią Regionalne Portale Informacyjne: bobowa24.pl, grybow24.pl oraz korzenna.info

 

Oficjalny plakat

Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Dodaj komentarzKorzenna Wydarzenia


Korzenna.info - Regionalny Portal Informacyjny - aktualności i wydarzenia z regionu Korzenna

Reklama2

Korzenna Pogoda

Korzenna HotNews

Katalog firm

Biuro Rachunkowe Pro Calculo w Grybowie


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

Serwis Komputerowy TOOLBOX24.pl


Toolbox24

tel. 570 787 727

Strona internetowa: www.toolbox24.pl

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

Ogłoszenia

Praca dla kelnerki

Karczma w Bukowinie Tatrzańskiej przyjmie do pracy kelnerkę, praca stała, zmiany tygodniowe lub inne. Możliwość zamieszkania. Tel 604544247 po 16.00 lub mailowo: gosiakrzysik@wp.pl


Partnerzy i reklamodawcy: