Zobacz również: Luzna24.pl Bobowa24.pl
sobota 18 maja 2024

Gminne zawody tenisa stołowego

W Zespole Szkół w Koniuszowej im. generała Franciszka Gągora rozegrano gminne zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt.Z kolei w Zespole Szkół w Mogilnie odbył się gminny turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców.

Do rywalizacji dziewcząt stanęły szkoły podstawowe z Koniuszowej, Lipnicy Wielkiej, Łęki, Łyczanej, Miłkowej, Mogilna, Posadowej Mogilskiej i Trzycierza, wystawiając w sumie 14 drużyn. Po rozgrywkach systemem pucharowym mieszanym, rozgrywanym do 3 wygranych punków w każdym pełnym meczu:

I miejsce zajęły tenisistki ze Szkoły Podstawowej w Lipnicy Wielkiej w składzie: Sonia Żarowska, Patrycja Jurek, Kamila Chmielowska (opiekun Wojciech Małyk),

II miejsce zajęły tenisistki ze Szkoły Podstawowej w Posadowej Mogilskiej w składzie: Monika Kita, Lidia Filip (opiekun Barbara Kubiak),

III miejsce tenisistki ze Szkoły Podstawowej w Mogilnie w składzie: Małgorzata Bugara, Dominika Mirek, Julia Ogorzałek (opiekun Jan Oleksy).

Drużyny ze Szkoły Podstawowej w Lipnicy Wielkiej i ze Szkoły Podstawowej w Posadowej Mogilskiej awansowały do zawodów międzygminnych w Gródku nad Dunajcem.

Uczestnicy przesyłają serdeczne podziękowania dla Franciszki Tarasek nauczycielki wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Koniuszowej im. generała Franciszka Gągora za udostępnienie obiektu i pełnego zaplecza sportowego. Natomiast szczególne podziękowanie należy się Janowi Oleksemu nauczycielowi wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Mogilnie, koordynatorowi Szkolnego Związku Sportowego Zarządu Gminy Korzenna dzięki, któremu rozgrywki przebiegły w bardzo koleżeńskiej atmosferze.

W rywalizacji chłopców uczestniczyły szkoły podstawowe z Lipnicy Wielkiej, Łęki, Łyczanej, Miłkowej, Mogilna, Trzycierza i Wojnarowej, wystawiając w sumie 13 drużyn (każdą ze szkół mogły reprezentować dwie drużyny składające się z dwóch zawodników + jeden rezerwowy). Wyniki:

I miejsce: pierwsza drużyna ze Szkoły Podstawowej w Lipnicy Wielkiej w składzie: Ciwiński Robert, Nowak Krystian, Kantor Damian (opiekun Ewa Jurek),

II miejsce: zajęła pierwsza drużyna ze Szkoły Podstawowej w Mogilnie w składzie: Ogorzałek Michał, Nowak Marek, Rosiek Jakub (opiekun Jan Oleksy),

III miejsce: druga drużyna ze Szkoły Podstawowej w Lipnicy Wielkiej w składzie: Furtak Jakub, Wrona Sławomir, Bulanda Mateusz (opiekun Ewa Jurek).

Drużyny ze Szkoły Podstawowej w Lipnicy Wielkiej oraz Szkoły Podstawowej w Mogilnie awansowały do zawodów międzygminnych w Gródku nad Dunajcem.
źródło: UG Korzenna


Udostępnij znajomym

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • NK
 • Pinterest
 • Wykop
 • Gadu-Gadu
 • Grono
 • Tumblr
 • LinkedIn
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
 • Print
Komentarze:

Dodaj komentarzKorzenna Wydarzenia


Korzenna.info - Regionalny Portal Informacyjny - aktualności i wydarzenia z regionu Korzenna

Reklama2

Korzenna Pogoda

Korzenna HotNews

Katalog firm

Biuro Rachunkowe Pro Calculo w Grybowie


Halina Jędrusik

517 492 682 lub (18) 3000 382

Strona internetowa: www.pro-calculo.pl

Mservice – Serwis Elektroniczny


Mariusz Kulig

Tel. 791 496 886

Strona internetowa: Fanpage serwisu

Serwis Komputerowy TOOLBOX24.pl


Toolbox24

tel. 570 787 727

Strona internetowa: www.toolbox24.pl

Gabinet dietetyczny „Zdrowa Inspiracja”


Ewa Stępień

Tel. 503 047 916

Strona internetowa: Fanpage Gabinetu

Ogłoszenia

Praca dla kelnerki

Karczma w Bukowinie Tatrzańskiej przyjmie do pracy kelnerkę, praca stała, zmiany tygodniowe lub inne. Możliwość zamieszkania. Tel 604544247 po 16.00 lub mailowo: gosiakrzysik@wp.pl


Partnerzy i reklamodawcy: